Компактна машина з великими можливостями

Цю статтю імпортовано зі старого сайту, деякі елементи можуть відображатися некоректно 
Фірма Universal Finishihg Systems запропонувала компактну машину Uni-Sand для процесів шліфування і видалення заусенець з профільованого масиву або МДФ. Головна перевага Uni-Sand перед попередниками – ціна, а також можливість скоротити час налаштування на різні профілі, вища ефективність. Алюмінієва рама машини дозволяє переносити її з місця на місце по території підприємства без великих труднощів.

Шліфувальні головки приводяться в рух від двигунів з частотним регулюванням. За рахунок цього в Uni-Sand добре використовувати шліфувальні щітки. На високих швидкостях обертання вони шліфують більш агресивно, а на низьких – м’якше (проміжний шар лаку).

Машину можна оснастити головками і щітками (до 8 шт.), розміром до 250 мм завдовжки і 100 мм завширшки. Uni-Sand може працювати як окрема машина, а також як частина автоматичної лакувальної лінії у будь-якому виді виробництва: від виготовлення гладких поверхонь для меблів і картинних багетів до високошвидкісних ліній для різних видів профілів, наприклад, вікон, дверей, рам, плінтусів тощо. Електроприводи відповідають європейським нормам.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevoobrobnyk.com