Об’ємне шліфування на верстаті Twingo

Цю статтю імпортовано зі старого сайту, деякі елементи можуть відображатися некоректно 
Однією із новинок фірми Houfek на ринку України є об’ємно-шліфувальний верстат Twingo.

Верстати серії Twingo призначені для очищення і поверхневого шліфування рельєфних деталей із масивної деревини, шпонованих панелей, МДФ і матеріалів, подібних за фізико-механічними властивостями, а також для виконання операцій зі старіння деревини.

Конструктивно верстат виконаний таким чином, що практично не має обмежень по ширині обробки деталі (обробний вузол консольного типу – опора з одного боку). Основними частинами верстату є станина – основа з конвеєром і обробні щіткові вузли з робочими валами, які мають незалежне регулювання по висоті. Конвеєр для подачі заготовок оснащений двошвидкісним приводом і стаціонарно зафіксований на станині.

Обробний вузол складається із валу, на який може бути установлений різний інструмент (або щіткові барабани – для проміжкового очищення, або барабани з нейлоновою або дротяною щетиною для рустики, або комбіновані барабани з абразивними пелюстками і щетиною для поверхневого проміжкового шліфування). Положення всього вузла регулюється відносно площини конвеєра, залежно від висоти заготовки.

Підйом-опускання кожного робочого вузла здійснюється вручну, за допомогою черв’ячного механізму, положення контролюється за метричною шкалою робочого столу, візуально. Глибина проникнення обробного інструменту (щетини або абразивних пелюстків) регулюється положенням притискних валків, установлених спереду обробного барабану і за ним.

Технічна характеристика верстату Twingoч 600
Максимальна ширина заготовки, мм ч 600
Максимальна висота заготовки, мм 300
Мінімальна довжина заготовки, мм 250
Приводи: кількість х потужність, кВт 2 х 4
Частота обертання барабанів, об/хв 1100
Максимальний діаметр барабану, мм 300
Швидкість подачі, м/хв 4,5/9,5
Потужність приводу подачі, кВт 0,3/0,47
Діаметр аспіраційного патрубка, мм 2х150
Продуктивність системи аспірації, м3/год  2000
Довжина, мм 1050
Ширина, мм 1670
Висота, мм  1710
Маса верстату, кг 770
                       
За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
http://derevoobrobnyk.com/