Ощадливий багатопилковий верстат

Цю статтю імпортовано зі старого сайту, деякі елементи можуть відображатися некоректно 
Робота з таким примхливим матеріалом, як деревина – справа непроста і дуже відповідальна. Варто ґрунтовно вивчити «характер» деревини, з якою збираєтеся працювати, підшукати чи підготувати висококваліфіковані кадри і дуже серйозно поставитися до вибору обладнання. Останнє, на перший погляд, здається не таким вже і складним завданням. Але це поверхове судження. При підборі обладнання необхідно враховувати безліч факторів: співвідношення “ціна-якість”, можливість заміни комплектуючих, які вийшли з ладу, обслуговування і доступність різального інструмента, необхідний ступінь кваліфікації персоналу і багато чого іншого. Але головне – це продуктивність, адже з деревиною варто поводитися ощадливо і при переробці обирати способи, які можуть максимально збільшити вихід готової продукції.

Саме в цьому руслі хотілося б поговорити про багатопилкові верстати. Причому не про традиційні дискові, а про рамнопилкові, що тільки з`являються на українському ринку.

Багатопилкові верстати рамного типу – це новий виток у розвитку багатопилкових верстатів. Вони призначені для розпилювання бруса на дошки (ламелі) з високою точністю і якістю розпилювання. Іноді їх називають міні-пилорамами, тому що саме принцип роботи лісопильної рами був узятий за основу при розробці багатопилкового верстата: розкрій заготовки, яка автоматично рухається, здійснюється пилками, натягнутими в пильній рамці, зворотно-поступальний рух якої, своєю чергою, здійснюється кривошипно-шатунним механізмом.

У рамку багатопилкового верстата може бути встановлено до 40 пилок. Отже, за один раз із заготовки можна одержати до 40 ламелей. Це компенсує порівняно невелику швидкість подачі, що може регулюватися в діапазоні від 0,5 до 1,5 м/хв.

Мінімальна товщина ламелі, яку можна одержати на багатопилковому верстаті рамного типу, лише 2 мм. Товщина пропила складає 1,4-1,6 мм замість звичних 5-8 мм на дисковому багатопилі – відповідно на кожнім із пропилів заощаджується 4-6 мм, а кількість відходів зменшується в 4-5 разів. Крім того, рамні багатопили порівняно економічні в плані споживання електроенергії. Номінальна потужність двигуна пилкового механізму на рамних багатопилах залежно від моделі складає 11-22 кВт.

Пилки на рамні багатопилкові верстати можуть ставитися різні – біметалеві, зі стелітовими напайками - головне при їхньому підборі слідкувати за рекомендаціями виробника верстата. Але, як правило, виробники і продавці багатопилкових рамних верстатів забезпечують своїх клієнтів необхідним різальним інструментом.

Обслуговування пилок полягає в їхньому своєчасному загостренні, яке можна робити на загострювальних верстатах, що також вигідно відрізняє верстат від дискових багатопилів, загострювальне обладнання для яких коштує набагато дорожче, а гарного пилоправа ще й пошукати треба. Крім того, самі рамні пилки коштують значно дешевше, ніж дискові.

І наостанок хотілося б згадати про ціну. «Ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі» - говорять англійці. Справді, рамний багатопил коштує трохи дорожче, ніж дисковий того ж класу. Але є й інший бік монети – його самоокупність перевищить усі ваші сподівання. Крім того, в Україні виготовляють чудові багатопилкові верстати рамного типу, ціна на які цілком прийнятна і на порядок нижче, ніж у західних виробників. Тож вибір залишається за вами, добродії деревообробники.

Олександр ГРОМ,

технічний директор фірми “Магр”.

Газета "Деревообробник"