Про найпопулярніші чотирибічники

Цю статтю імпортовано зі старого сайту, деякі елементи можуть відображатися некоректно 
Як поліпшити чистоту обробки поверхні, збільшити продуктивність і при цьому зменшити капітальні витрати на придбання обладнання і його експлуатацію? Ми правильно перелічили ваші виробничі завдання на найближчий час? Тоді познайомтеся з виробником, обладнання якого вже десятки років допомагає досягати таких самих, як у вас, цілей дуже багатьом розважливим власникам деревообробних і меблевих виробництв України й усього світу.

Компанія CHANG IRON понад 40 років спеціалізується на випуску чотирибічних повздовжньо-фрезерних верстатів. Вони використовуються для калібрування і профілювання погонажного матеріалу у виробництві клеєних конструкцій, дошки для підлоги, плінтусів, лиштви, фризів і т.ін.

Компанія «Днепро» представляє вам п'яту і сьому серії чотирибічних повздовжньо-фрезерних верстатів CHANG IRON.

Оптимальний варіант для невеликих підприємств

Моделі п'ятої серії СМ 545, СМ 545U, CM 555 і CM 555U призначені для калібрування і неглибокого профілювання матеріалу. Ми радимо їх підприємствам малої і середньої потужності.

«Наймолодший» верстат СМ 545 оснащений чотирма шпинделями, а «найстарший» CM 555U – шістьма. Моделі з літерою U у маркуванні оснащені універсальним шпинделем. Він значно розширює можливості верстата, тому що дозволяє обробляти заготовки під будь-яким кутом з будь-якого боку.

Серед основних переваг верстатів CHANG IRON – масивна чавунна лита станина, яка дозволяє витримувати важкі режими роботи верстата. Вона забезпечує високу твердість конструкції, добрі віброгасні характеристики і можливість профілювання або калібрування заготовок досить великого перерізу (шириною до 230 мм і висотою до 125 мм у стандартній комплектації).

На станині встановлені високошвидкісні шпиндельні вузли зі швидкістю обертання 6200 об/хв. Безступінчасте регулювання швидкості подачі від 5 до 20 м/хв дозволяє вибрати найбільш оптимальний режим обробки заготовок різних порід деревини. Привод вертикальних шпинделів здійснюється від одного електродвигуна потужністю 11 кВт, привод решти шпинделів – від індивідуальних двигунів потужністю 5,5 кВт кожен.

Надійна плавна подача забезпечується великою кількістю подавальних роликів із пневматичним регулюванням зусиль притиску. Привід подавальних роликів здійснюється карданною передачею від загального двигуна.
При обробці вологих заготовок і заготовок із хвойних порід деревини (коли смола налипає на робочий стіл) тертя від їхнього руху значно збільшується і створює додаткове навантаження на двигун подачі. Для його зменшення подавальний і робочий столи оснащуються неприводними підтримувальними валиками, а робочий стіл – ще й системою змащення від ручного насоса. До того ж, задля збільшення зносостійкості, поверхні столів хромовано.

На інший розмір заготовки верстати переналаштовуються руків‘ям на лицьовій панелі верстата. Розташування шпинделів контролюється механічними цифровими лічильниками.

Для безпеки оператора на верстаті спроектовано захисну звукоізолюючу кришку, при відкритті якої верстат зупиняється. Усі рухливі вузли також закриті захисними кришками, що не тільки захищає персонал, а й запобігає потраплянню пороху, бруду тощо.

Цілий ряд додаткових опцій дозволяє верстатові якнайефективніше працювати саме в вашому цеху.

Надійні верстати для великих виробництв

Верстати сьомої серії ми постачаємо підприємствам з великою програмою випуску. Серія представлена великим модельним рядом верстатів з 4-6 шпинделями. Ми запропонуємо вам вибрати розташування шпинделів, виходячи з завдань виробництва будь-якого погонажного виробу з необхідною якістю поверхні і профілюванням.CM 747, CM 757 і CM 767 відрізняються від моделей п'ятої серії більш важкою станиною, наявністю індивідуального приводу на кожен шпиндель, збільшеною потужністю двигунів і вищою швидкістю подачі. Все це дозволяє працювати в більш важких режимах і з вищою продуктивністю.

Особливість верстатів сьомої серії стандартної комплектації – пристрій подачі коротких заготовок, що дозволяє обробляти заготовки мінімальної довжини 200 мм (важливий аспект для виготовлення, наприклад, паркетних фризів). А при встановленні додаткового оснащення (спеціального столу з жолобами) можна обробляти ще коротші заготовки.

Додаткові можливості верстатів CHANG IRON

На верстатах і п'ятої, і сьомої серії можна обробляти заготовки з мінімальним перерізом 18×6 мм. Тому їх зручно використовувати в лініях з виробництва тришарового паркету і паркетного щита. При незначній модифікації верстата можливо обробляти заготовки з максимальним перерізом 240×230 мм, що дозволяє калібрувати і профілювати, наприклад, будівельний брус.

За потреби поздовжнього розкрою заготовок ми запропонуємо вам або додатково установити на верстат пилковий шпиндель, або переоснастити останній нижній шпиндель.Розширений список опцій для моделей сьомої серії дозволяє реалізувати практично будь-яке ваше побажання. Інженери-технологи компанії «Днепро» прорахують для вас збільшення потужності двигунів приводу шпинделів для обробки габаритних виробів та глибокого профілювання, встановлення багатоножевих фрез для покращення якості оброблюваної поверхні, встановлення універсального або пилкового шпинделів, збільшення швидкості подачі для підвищення продуктивності і багато інших додаткових можливостей обраного вами верстата.

Нова пропозиція від перевіреного постачальника

Чотирибічні повздовжньо-стругальні верстати серії DN (Китай) компанія «Днепро» постачає в Україну досить недавно. Тому ми хочемо відповісти на ваші найчастіші запитання щодо їх комплектації і можливостей.

Верстати DN12 і DN15 ми відносимо до «легкої» серії через ширину обробки від 120 до 150 мм і можливості встановлення 4-6 шпинделів; DN20, із шириною обробки до 200 мм і встановлення 4-6 шпинделів, – до «середньої», а DN23 (ширина обробки до 230 мм і можливість установлення 4-7 шпинделів) – до «важкої».

Головна перевага всіх моделей, яку відзначають усі покупці: гарна якість обробки поверхні при невеликій вартості.
Основні переваги:
  • станини усіх верстатів серії DN – монолітні, литі з чавуну;
  • усі моделі верстатів оснащуються високошвидкісними шпиндельними вузлами зі швидкістю обертання 6000 об/хв.;
  • привод шпинделів здійснюється від індивідуальних електродвигунів;
  • безступінчасте регулювання швидкості подачі дозволяє вибрати оптимальний режим обробки заготовки і реалізувати потрібну продуктивність виготовлення погонажа;
  • широкий модельний ряд дозволяє вибрати оптимальний верстат по ширині оброблюваних деталей.
  • карданна система приводу подавальних роликів;
  • пневматичне регулювання їхнього притиску.

Компанія «Днепро» постачає верстати DN в трьох варіантах:

  • із захисним кожухом;
  • без нього,
  • у відповідності до норм СЕ.

На остаток ще раз нагадаємо, що фахівці компанії «Днепро» завжди запропонують вам усю необхідну інформацію, підберуть обладнання для будь-якого типу виробництва і допоможуть освоїти нові технологічні процеси. Наша сервісна служба забезпечить повний цикл пусконалагоджувальних робіт, гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також навчання вашого персоналу.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevo.com.ua