«Діс рубають - тріски летять»: після візиту Зеленського звільнено головного лісничого житомирщини

Цю статтю імпортовано зі старого сайту, деякі елементи можуть відображатися некоректно
Президент пообіцяв притягнути до дисциплінарної відповідальності керівництво області через потурання незаконному видобутку бурштину.

Керівника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Курінського, якого президент Володимир Зеленський змусив написати заяву за власним бажанням, звільнили з посади. Про це в Facebook написав сам Куринский. 

«Знаючи і усвідомлюючи всі проблеми лісової галузі, які накопичувалися всі ці роки, спільно нам щось вдалося зробити, а що - ні. Історія розсудить ... Завдяки згуртованій роботі колективу управління, директорського корпусу, колективів лісгоспів вдалося зберегти позитивну динаміку і, поки, людей, що зв'язали свою долю з лісовою галуззю, і оперативно реагувати на виклики сучасності. Але сталося те, що сталося ... Лісівники та громадяни, які щиро і свідомо цікавляться лісовою галуззю і лісом, зможуть відокремити зерна від плевел », - написав він.

Також Андрій Куринский опублікував наказ Держагентства лісових ресурсів про звільнення, датований 30 серпня.

Нагадаємо, 12 серпня під час поїздки в Житомирську область президент Зеленський змусив керівника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Курінського написати заяву про звільнення за власним бажанням.

Президент Володимир Зеленський призначив головою Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка. На нараді Зеленський також попросив начальника ГУ Нацполіціі в Житомирській області В'ячеслава Печененка написати заяву про звільнення, оскільки він п'ять років не міг побороти нелегальний видобуток бурштину.

https://lenta.ua