“Алмазний” інструмент

Цю статтю імпортовано зі старого сайту, деякі елементи можуть відображатися некоректно 
Основною проблемою при виробництві покриття для підлоги є підвищена твердість та значний опір різанню верхнього шару. Вирішувати її допомагає алмазний інструмент. Спочатку різальні елементи виготовляли на основі полікристалічного алмазу PCD. Наступним етапом розвитку став інструмент з різальними крайками із монокристалічного алмазу MDC, який має структуру єдиного кристалу. Однак якщо MDC й був твердішим за PDC, зате набагато дорожчим та дуже складним для виготовлення різальних крайок

Новий інструмент бельгійської компанії nvDEJonckeere M. зроблений із застосуванням останнього досягнення у виготовленні штучного алмазу. Новинка має назву CVD (хімічно осаджуваний алмаз). Це високоточна система для фінішної обробки ламінату. Залежно від умов роботи, якості покриття, він може виготовлятись за кресленнями замовника з фрезами, зуби яких зроблені із вищезазначених алмазів, з таким розрахунком, щоб максимально виконати вимоги користувача.

Фірма розробила також нове покоління кінцевих відрізних і пазових фрез з різальною крайкою із алмазу. Фреза Turbohelix з алмазними різальними крайками була результатом спільної роботи виробника деревообробного інструменту і розробника фрезерувальних верстатів екстра-класу. В ній поєднані оптимальна геометрія різу й ідеальне балансування

Спіральна форма вкупі з новою концепцією дизайну корпусу інструменту забезпечує максимально ефективний викид стружки і зменшує різальне зусилля в процесі роботи.

У цих фрезах вперше застосована система балансування – вбудована система компенсації дисбалансу. Після кожної операції з обслуговування інструмента його можна легко збалансувати без свердління додаткових отворів у тілі фрези. Це дозволяє зберегти міцність інструменту протягом всього терміну його експлуатації.

Зазначені фрези були виготовлені для роботи на високоточних верстатах з жорсткими режимами (великі швидкості подачі, матеріали типу ДСП з твердими покриттями і HDF, великі товщини  оброблюваних деталей тощо).

Компанія nv De Jonckheere M. виготовила також змінні ножі з крайкою з PCD-матеріалу. На PCD-стрічки, загострені до необхідної форми на електроерозійних верстатах, алмазний шар не напаюється, а синтезується. Змінні ножі мають ширину 12 мм, товщину 1,5-2,0 мм, тильний кут різальної грані – 35º.

Подібні ножі використовуються для обробки ламінату, фанери, ізоляційних панелей, синтетичних матеріалів тощо. Відмінно себе зарекомендували при обробці матеріалів з високим ступенем абразивності.  Реальний термін служби ножів у 20-200 (це залежить від різних факторів) разів більший, ніж у стандартних твердосплавних аналогів. Якість крайки також набагато краща.

Володимир ГОРЦІВ. 

Газета "Деревообробник"