Центри розкрою вдосконалюються

Цю статтю імпортовано зі старого сайту, деякі елементи можуть відображатися некоректно 
У звичайних верстатах для розкрою плит існує проблема пошкодження країв групи плитних заготовок, які вже розкроєні. Це відбувається через невідповідність розміру заготовки і позиції жорстких схоплювачів. Ця проблема усунена в розкрійних центрах Giben – за рахунок появи нової системи рухомих схоплювачів Pinze Mobili (PM).

Кожен схоплювач позиціонується окремо вздовж поздовжньої і поперечної осі штовхача. Позиціонування схоплювачів проводиться автоматично і керується комп’ютером пилкового центру G-Drive Control. Позиція завжди оптимізована залежно від розміру плит, частоти різів, розміру смуг і частин. Два рухомі схоплювачі завжди затискають стос плит в оптимальному положенні навіть коли змінюється розмір плит або порядок розкрою.

За допомогою лише двох схоплювачів можна закріпити декілька панелей встик, рухати їх разом і розкроювати. Загалом система упорається з будь-яким розташуванням плит. Продуктивність може збільшитися в два рази. Машина для розкрою плит Y-3000 оснащена системою РМ і включена в групу верстатів Giben для досвідчених професіоналів. Дана модель постачається з ручним або автоматичним завантаженням з підйомного стола.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
http://derevoobrobnyk.com/