Фрезерні верстати з широкими можливостями

Цю статтю імпортовано зі старого сайту, деякі елементи можуть відображатися некоректно 
Різна комплектація фрезерних верстатів Т220/Т270, які виготовляє італійська фірма Griggio S.p.A., а в Україні пропонує фірма “Станкодніпро”, дає змогу клієнту підібрати оптимальне обладнання для вирішення конкретних виробничих завдань.

Різна комплектація фрезерного верстату, а відповідно, й різні можливості, породили цілу серію верстатів. Їхня основа виконана із спеціальної рифленої сталі, що надає конструкції міцності і забезпечує відсутність вібрації. Шпиндель встановлюється на високошвидкісні підшипники і фіксується на потужну чавунну основу.

Поверхня дозволяє працювати одночасно з двома групами інструментів з глибиною шпиндельної чашки на робочому столі до 90 мм (Т220) або з групою програмованого інструменту з глибиною шпиндельної чашки на робочому столі максимум 190 мм (Т270). Напрямна, завдяки переміщенню за допомогою зубчасто-реєчного механізму, може зберігати постійне положення при 90 градусах і мати три незалежні регулювання. Для оптимізації швидкого налаштування верстата, фрезерні верстати можуть поставлятися з електронним програматором або з механічним пристроєм програмування. Для спрощення регулювання швидкості залежно від типу встановленого інструмента, нове покоління цих фрезерних верстатів передбачає регулювання швидкості обертання шпинделя.

Моделі Т220 – Т270 Program оснащені електронним програматором Siemens Simatic OP7, який дозволяє здійснювати контроль послідовних рухів напрямної і шпинделя. Вертикальне переміщення шпинделя, з метою забезпечення максимальної точності під час експлуатації, здійснюється за допомогою підшипникового пристрою черв’ячною передачею. Програма передбачає швидке занесення в пам’ять пристрою до 650 робочих програм як при налаштуванні верстата в ручному режимі, так і в напівавтоматичному. Проста у використанні програма дозволяє усунути етап перевірки правильності роботи верстату і забезпечує швидке регулювання інструменту.

Моделі верстатів Т220/Т270 можуть поставлятися з механічним програмуванням, яке скорочує швидкість налагодження і вирішує будь-яке виробниче завдання. Механічне програмування передбачавє двоцифрові індикатори з мікрометричним регулюванням за допомогою маховиків, установлених на напрямній з цифровим індикатором позиціювання шпинделя. При цьому не витрачається час на перевірку правильності встановлення шпинделя і напрямної і гарантується досягнення точності до десятих міліметра.
Для профілювання деталей великого розміру випускається модель Т220 TPL. Вона має спеціальний вузол для відрізання штапику при профілюванні деталей вікна, а також встановлено подаючий пристрій GA8/68 з 6 роликами.У версіях Т220 Т/Т270 Т верстати мають шипорізну каретку для операцій нарізування шипів і профілювання заготовок великого розміру. Напрямна каретки може бути оснащена трьома упорами швидкого позиціонування для програмування довжини робочих заготовок. Робоча поверхня може повертатися в межах від –60 до +60 градусів, що дозволяє використовувати всю робочу поверхню в будь-якому положенні. За потреби каретка може бути вирівняна з робочою поверхнею верстата. Для шипування і профілювання заготовок малого розміру виготовляються верстати T220 TR/T270 TR.


Технічні характеристики Т220  Т270 Т220-ТС
Діаметр та висота шпинделя, мм

Ø 30-35 – 140

Ø 40-50 – 180 

Ø40 – 240 

Ø50 – 270

Ø 30-35 – 140

Ø 40-50 – 180

Хід шпинделя, мм 220 180 220
Швидкість обертання шпинделя, об/хв 3000/4500/6000/8000/10000
Діаметр кілець на столі, мм  115/170/220/270/350
Максимальний діаметр профілюючої фрези, мм   260
Максимальний діаметр інструменту над столом, мм  350
Максимальні розміри інструменту, які входять під стіл, мм 320х90  320х190 320х90
Діаметр витяжних ковпаків, мм  120
Потужність двигуна, кВт 5,5
Рівень шуму, дБ  73,5

Додатково верстати можна оснастити супортом, за допомогою якого напрямна швидко встановлюється: легко забирається із робочої зони, що спрощує налаштування верстата для здійснення операцій шипування і обробки фігурних деталей. На панелі керування також можна встановити електронні цифрові індикатори висоти положення шпинделя. Нове покоління фрезерних верстатів Т220-Т270 може бути оснащено електронним регулюванням швидкості обертання шпинделя. Це дозволяє регулювати швидкість залежно від установленого інструменту і типу оброблюваного матеріалу, що забезпечує високу якість обробки. З початковою швидкістю 900 об/хв, за наявності відповідного інструменту, можна здійснювати операцію полірування. Вибір потрібної швидкості здійснюється безпосередньо з панелі керування через спеціальний електронний перемикач з цифровим індикатором.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
http://derevoobrobnyk.com/