Вакуумне сушіння: ще одна версія

Цю статтю імпортовано зі старого сайту, деякі елементи можуть відображатися некоректно 
Технологія вакуумного сушіння під тиском була розроблена в 1964 році. Нині в світі розроблено понад 8000 сушарок даного типу. Італійська фірма WDE запропонувала свій варіант вакуумної сушарки.

Апарат має цілком герметичну камеру із нержавіючої сталі. Верх камери закритий еластичним гумовим покриттям в металевій рамці. Дошки вкладаються шарами, чергуючись з алюмінієвими нагрівальними пластинами. Водяна помпа забезпечує циркуляцію води всередині цих пластин. Вода нагрівається зовнішнім бойлером. Вакуумна помпа забезпечує вакуум всередині камери. Після того, як деревина завантажена в камеру, оператор вибирає необхідну програму і натискає на кнопку. Далі процес сушіння йде автоматично.

Процес складається з трьох етапів:
  • прогрів при атмосферному тиску;
  • сушіння шляхом нагрівання у вакуумі;
  • кондиціювання й охолодження у вакуумі.

Практично кожна порода потребує свого рівня вакууму, який не змінюється протягом сушіння. Змінюється тільки температура нагрівальних пластин. Існує можливість перепрограмувати, враховуючи особливості деревини.

Прогрів. Після того, як деревину вкладено в камеру, перекладено нагрівними пластинами і накрито гумовим покриттям, починається етап прогрівання. На цьому етапі гаряча вода, яка циркулює в пластинах, нагріває їх без включення вакуумної помпи. Волога в деревині не закипає, оскільки температура менша 100оС і, відповідно, поверхня деревини не пошкоджується.

Cушіння. Коли температура всередині деревини досягає рівня, необхідного для сушіння, включається вакуумна помпа, і повітря викачується із камери. Поверхня деревини не пошкоджується, оскільки волога всередині деревини, рухаючись до поверхні, зволожує її. Виникають й інші важливі ефекти: гумове покриття під дією атмосферного тиску притискає до підлоги камери штабель деревини, перекладений алюмінієвими нагрівальними пластинами. Завдяки цій механічній дії (тиск складає 10000 кг/м2), на виході отримують абсолютно рівні дошки.

В процесі сушіння використано три фізичні закономірності: залежність швидкості дифузії від температури; залежність швидкості дифузії від тиску повітря; залежність температури кипіння води від атмосферного тиску, що використовується для пониження температури кипіння води в умовах вакууму.

Під дією високої температури і високого рівня вакууму вода з поверхні деревини швидко випаровується. Частина вологи конденсується на стінках камер і потім видаляється, а основна маса у вигляді пари відкачується вакуумною помпою. Коли вологість деревини досягає встановленої кінцевої позначки, сушіння переходить у фазу кондиціювання.

Кондиціювання і охолодження. Нагрівання пластин вимикається, але вакуум у камері зберігається. В цьому випадку деревина вистигає під тиском преса, що дозволяє зафіксувати рівну форму заготовок. Після того, як деревина достатньо вистигла, сушарка вимикається.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
http://derevoobrobnyk.com/