WEEBER пропонує нову систему шліфування

Цю статтю імпортовано зі старого сайту, деякі елементи можуть відображатися некоректно 
Перед деревообробниками стоять різнопланові завдання стосовно шліфування, при виконанні яких вигляд оброблюваної поверхні мусить бути без видимого сліду осциляції. Це дуже важливо при обробці великих поверхонь. Для досягнення бажаного, на підприємствах з виробництва дошки для підлоги та паркетної дошки дуже часто для фінішного шліфування використовують шліфувальні верстати з так званою станцією зі шліфувальною подушкою, всередині якої розташована ламельна стрічка. Вона має у своєму складі тонкі, косо розташовані смужки з повстяними жилками.

Таким чином, різні частки шліфувальної стрічки шліфують поверхню поперемінно й не залишають слідів осциляції окремих зернин. Однак існують як технічн, так і економічні проблеми застосування ламельних стрічок. Так, наприклад, ширина стрічки обмежена й сягає не більше 1350 мм, вона зношується так же, як і звичайна широка стрічка.

З допомогою нової системи CBF, яка дала можливість обробляти значно ширші поверхні, WEEBERвирішив це завдання в технічному та економічному плані. Притискна ламельна стрічка рухається як тонка стрічка всередині широкої шліфувальної станції впоперек до шліфувальної стрічки і поперек до напрямку подачі заготовки. Шліфувальна станція може бути виготовлена будь-якої ширини й дозволяє розширити ділянку обробки понад 1350 мм.

Стрічка зношується рівномірно, тому її можна використати повністю, а вартість складає лише одну десяту частку від ламельної стрічки в широкострічковій конструкції традиційного верстату.

За допомогою нової WEEBERCBF-системи відповідним галузям надана цікава альтернатива для фінішного шліфування широкогабаритних поверхонь.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevoobrobnyk.com