Успіх програмного продукту

Цю статтю імпортовано зі старого сайту, деякі елементи можуть відображатися некоректно 
ТопСолід’Вуд – це перший інтегрований СіЕйДі/СіЕйЕм програмний продукт для деревообробної галузі, що дозволяє постійне використання дизайнерських даних у плануванні виробництва. Такий підхід допомагає уникати потенційних помилок і скоротити цикли від дизайну до створення прототипу. Завдяки методології параметричного дизайну і асоціативності між процесами СіЕйДі та СіЕйЕм, виробничі обмеження беруться до уваги ще на стадії дизайну. Це, своєю чергою, зменшує кількість змін, які здійснюються на прототипах.

Крім того, для використання в каталогах дизайнерських моделей може бути тоноване і тривимірне зображення, що значно полегшує спілкування між виробничим відділом і клієнтами. Інтегровані функції керуваня даними підтримують повторне використання існуючих деталей та процедур.

Пакет СіЕйДі/СіЕйЕм для деревообробної галузі компанії „Місслер Соф тваре” базується на параметричному та асоціативному програмному продукті ТопСолід, який поєднує потужні функції моделювання для каркасів, поверхонь, однорідних та змішаних моделей. ТопСолід’Вуд володіє широкими можливостями: профілювання, з’єднання за допомогою шипа та гнізда, зубоподібне з’єднання, личкування з постійним та змінним радіусами, свердління отворів на фіксовані відрізки, пазування тощо. В будь-який момент можуть бути додані індивідуально налаштовані властивості.

Одним із основних козирів продукту ТопСолідВуд є здатність керувати монтажем кількох тисяч частин, на які є посилання або які безпосередньо спроектовані в моделі. Існуючі деталі можуть бути змонтовані із використанням обмежень на розміщення, а оператори можуть легко контролювати ступені свободи та проміжки. Кінематичні функції ТопСоліду забезпечують симуляцію типових з’єднань, як-от напрямна рейка, повзунок чи шуруп, і навіть перевірку на накладку та аналіз важливих траєкторій.

80 % дизайнерської роботи у деревообробній промисловості полягає у повторному використанні галузевих чи корпоративних стандартів. Тож ТопСолід’Вуд забезпечує функції для створення і керування стандартними деталями та компонентами. ТопСолід’Вуд містить тисячі стандартних деталей для деревообробної промисловості, які можуть бути переналаштовані відповідно до індивідуальних потреб користувача. Електронні асистенти є добрими помічниками недосвідчених користувачів.

Інформація про процедури виробництва та монтажу може бути додана до всіх компонентів, включених у ТопСолід’Вуд. Шурупи, наприклад, кріпляться у відповідний отвір. Ця інформація може бути передана безпосередньо виробничому відділу і також використовуватися для генерування відповідної свердлильної програми. Інтегрований модуль ТопСолід ПіДіЕм слугує для керування інформацією про наявність та кількість матеріалів. Система ПіДіЕм приєднана до утиліти ТопСолідМануфактурінг, яка використовує дану інформацію для управління виробництвом. Обидва модулі беруть інформацію з тієї самої бази даних.

Розрив між параметричним дизайном і виробництвом ліквідовано модулем ТопСолідВуд СіЕйЕм для автоматизації. Графіки для верстатів можуть бути вибрані з базових зразків для майбутнього повторного використання в подібних елементах. Геометричні параметри деталі поновлюються після кожної обробки, щоб гарантовано передбачити можливі накладки.

ТопСолід’Вуд СіЕйЕм містить широку бібліотеку інструменту для деревообробки, а також відповідних шпинделів та агрегатів. Фіксування деталі також легко генерується. Програма завдяки інтуїтивним функціям також допомагає операторам створювати виробничі графіки.

Подальша обробка також може бути індивідуально налаштована для всіх верстатів, у т. ч. і з ЧПК. ТопСолід’Вуд пропонує інтерфейс для найпоширеніших деревообробних програм, як-от ВудВоп від „Хомаґа” і „Віке”, ПанелКам для виробництва панелей і Декуп’айд та Профікуп для оптимізації розкрою. Таким чином забезпечується безпосередній зв’язок з виробництвом.

Програма ТопСолід’Вуд використовується понад 170 клієнтами у Франції у таких сферах, як внутрішній дизайн, виробництво меблів, продаж меблів, зовнішнє облаштування, облаштування човнів, літаків, машин тощо.

Лише за 2004 рік продажі ТопСолід’Вуд у Франції збільшилися на 60 %, і зараз продукт є готовим до виходу на закордонні ринки. Він був офіційно представлений на міжнародній деревообробній виставці „Лігна +” в Ганновері (Німеччина) на початку травня цього року.

Виробник, компанія „Місслер Соф тваре” є одним із найбільших у світі постачальників СіЕйДі, СіЕйЕм і ІАрПі продуктів. Компанія пропонує унікальні інтегровані програми для машинобудування, металургії та деревообробки.


За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
derevoobrobnyk.com