Якість підтверджена досвідом

Цю статтю імпортовано зі старого сайту, деякі елементи можуть відображатися некоректно 
Широкий вибір одно- і багатоповерхових пресів пропонує австрійська фірма Paul Ott, що виготовляє їх вже понад 70 років. Дане обладнання використовується для личкування пластей щитових деталей. Фірма також постачає преси прохідного типу, спеціальні преси, високопродуктивні автоматичні лінії для личкування меблевих фасадів, дверей.

Лінії оснащуються всім необхідним обладнанням для транспортування деталей, нанесення клею, підготовки пакетів для пресування, завантаження в прес і подальшого вивантаження.

Найпростіша модель пресу з ручним завантаженням деталей – Stabil (розміром плит до 3600х1350 мм, зусиллям пресування – до 160 т, масою – до 8 тонн). Жорстка масивна конструкція станини з рухомими плитами пресів забезпечує рівномірне розподілення тиску по всій площині пресування. Гідроциліндри з діаметром поршня 90 мм і переміщенням 400 мм розвивають зусилля в 22,5 тонн кожен (при 350 бар), стінки і дно корпуса циліндрів виготовлені із цільної заготовки, поршні також цільні. Величина розкриття плит пресу регулюється, завантаження можливе з чотирьох боків.

Відпрацьована протягом років гідросистема преса має два насоси (високого і низького тиску) і автоматичне дистанційне регулювання. Розмикання преса відбувається автоматично після закінчення заданого часу. Тиск і температура контролюються з пульта керування.

Ризик пошкодження плит преса при нерівномірному навантаженні або різнотовщинності деталей усувається завдяки використанню системи FSS, яка реагує на виникнення асиметричних навантажень і дає команду на розкриття плит.

Рівномірність розподілу тиску при пресуванні невеликих деталей можна забезпечити шляхом вмикання і вимикання рядів і пар циліндрів з пульта керування.

Нагрів плит пресу може бути електричним, нагрітою водою, парою чи оливою. Плити з електричним нагрівом до 120 оС мають потужність близько 2,8 кВт/м2. Потужність проміжкових плит (в багатоповерховому виконанні) близько 3,5 кВт/м2. Плити виготовлені із алюмінію з товщиною нагрівального шару плити 9 мм, ізолюючого і несучого шару – 41 мм. Спеціальні алюмінієві плити з електричним нагріванням до 250оС мають товщину нагрівального шару 25 мм, а ізолюючого – 65 мм.

Плити для нагрівання гарячою водою або парою низького тиску виготовлені із щільно з’єднаних між собою труб і вкриті алюмінієвим листом. Плити для нагрівання оливою або парою високого тиску плити виготовлені із шліфувальних сталевих листів товщиною від 32 до 40 мм з просвердленими каналами діаметром від 18 до 20 мм. Також є комбіновані плити: з боку робочої поверхні – електричний нагрівальний шар товщиною 9 мм, під ним – труби для гарячої води або пару низького тиску (28 мм) та ізолюючого шару. Електричний нагрівальний шар може вмикатися тільки тоді, коли бракує гарячої води або необхідна температура перевищує 90оС. Середня потужність таких плит – 3,3 кВт/м2.

Для захисту поверхні плит будь-якого типу від механічних пошкоджень і від клею може використовуватися спеціальна термостійка плівка.За матерілами Всеукраїнської галузевої газети "Деревообробник"
http://derevoobrobnyk.com/