Лісопильні із незаконною деревиною ліквідовують на Рівненщині (ФОТО)

Цю статтю імпортовано зі старого сайту, деякі елементи можуть відображатися некоректно
За останній тиждень на Рівненщині ліквідували низку нелегальних пилорам. До прикладу, 27 січня в с. Постійне Костопільського району працівниками лісової охорони ДП «Костопільський лісгосп» спільно з працівниками правоохоронних органів згідно рішення суду було проведено обшук на приватній території на предмет знаходження незаконно добутої лісопродукції. В результаті чого було виявлено лісопродукцію породи сосна та дуб без відповідних документів та бирок. За даним фактом проводяться слідчі дії.

25 січня лісовою охороною ДП СЛАП "Рокитнівський ДСЛ" спільно з працівниками поліції було проведено рейд, у ході якого було виявлено поблизу с. Блажове лісопродукцію в кількості 54 колоди загальною куб.м. 9.74м3.

А 23 січня біля села Матіївка Гощанського району виявили лісопильню з нечипованою деревиною - у ході перевірки виявлено нечипований ліс-кругляк 9 м довжиною різного діаметру та пиломатеріали, які було вилучено. За фактом встановлення походження деревини проводиться перевірка правоохоронними органами.


 

 https://rivne.media/