У Чуднівському районі викрили нелегальне виробництвої лісопродукції для подальшого експорту в країни Євросоюзу

Цю статтю імпортовано зі старого сайту, деякі елементи можуть відображатися некоректно
Про це повідомили Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ та  відділ комунікації поліції Житомирської області. 27 лютого у рамках кримінального провадження працівники Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції та Чуднівського відділення ГУНП Житомирщини провели слідчі дії на приватному виробництві у районі, де оброблялась і зберігалась деревина для подальшого відправлення до країн Європи.

Вилучені незаконні лісоматеріали та обладнання для її обробки. У ході досудового розслідування незаконної порубки дубів у Чуднівському районі Житомирщини працівники Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ здобули відомості про переробку на приватному виробництві в одному із сіл району нелегальної лісопродукції та її зберігання для подальшого експорту в країни Євросоюзу. 

У результаті проведеного санкціонованого обшуку на території приватного виробництва правоохоронці виявили та вилучили близько 40 кубометрів деревини дубу, пиломатеріали та обладнання з механічної обробки деревини та інше.  Подія належним чином задокументована. Подальші перевірки проводяться у рамках кримінального провадження.

https://zt.20minut.ua/